♥BoA♥Romania♥
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Primul forum romanesc dedicat artistei sud-coreene BoA!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 De ce ii invidiaza BoA pe colegii ei din SM Entertainment?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Haruka

Haruka


Mesaje : 34
Puncte : 39
Data de inscriere : 04/04/2011

De ce ii invidiaza BoA pe colegii ei din SM Entertainment? Empty
MesajSubiect: Re: De ce ii invidiaza BoA pe colegii ei din SM Entertainment?   De ce ii invidiaza BoA pe colegii ei din SM Entertainment? EmptyVin Iun 10, 2011 1:15 am

De ce ii invidiaza BoA pe colegii ei din SM Entertainment?


De ce ii invidiaza BoA pe colegii ei din SM Entertainment? 20110609_boa_rant

Asa cum probabil stiti, membrii Super junior au plecat la Paris pentru a participa la turul de 5 zile "SM Town Live in Paris". BoA si-a exprimat recent dezamagirea legata de faptul ca nu poate sa se alature colegilor ei de la SM din cauza programului pentru filmul sau.

Leaderul Leeteuk a postat" Am plecat acum! Ne vedem la 6PM. Sunt asa de incantat incat nu am dormit toata noaptea. O sa fie asa de distractiv! EU E.L.F. , ne vom intalni cu voi"

Heechul a adaugat: " Duceti-va. Franta Mea. Ah, nu vreau sa ma intorc. Trebuie sa ne jucam cand ajungem acolo"
Euhhyuk a scris de asemenea: " Franta este Eunhyuk! Ma duc ! Eunhyuk Franta ELF!!! A tour a l'heure!""

BoA, solemn, a scris in raspuns: : Toata lumea a mers la Paris fara mine.....Trist....Dar sper ca vor face reprezentatii grozave. Sunt geloasa pe voi!"

sursa: allkpop
tradus de Haruka
Sus In jos
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

De ce ii invidiaza BoA pe colegii ei din SM Entertainment? Empty
MesajSubiect: De ce ii invidiaza BoA pe colegii ei din SM Entertainment?   De ce ii invidiaza BoA pe colegii ei din SM Entertainment? EmptyDum Iun 12, 2011 6:38 am

Saracutzaaa:)))) Si eu vreau la Paris :( al naibii ei de francezi...a dat norokul peste ei:)))
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
 
De ce ii invidiaza BoA pe colegii ei din SM Entertainment?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SM Entertainment a investit 2.6 milioane de dolari pentru debutul artistei BoA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♥BoA♥Romania♥ :: ~Artists!~ :: News!-
Mergi direct la: