♥BoA♥Romania♥
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Primul forum romanesc dedicat artistei sud-coreene BoA!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 SM Entertainment a investit 2.6 milioane de dolari pentru debutul artistei BoA

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

SM Entertainment a investit 2.6 milioane de dolari pentru debutul artistei BoA Empty
MesajSubiect: SM Entertainment a investit 2.6 milioane de dolari pentru debutul artistei BoA   SM Entertainment a investit 2.6 milioane de dolari pentru debutul artistei BoA EmptyMier Feb 01, 2012 4:02 am



Un episod recent din SBS TV‘s ‘Oh Jung Chul’s Star – Star, Secret! Rise To Fame‘ a introdus publicul in lunga istorie a carierei cantaretei BoA care face parte din juriul show-ului SBS TV’s ‘K-POP Star‘.
BoA si-a urmat fratele mai mare la auditiile pentru SM Entertainment cand ea era in clasa a 5-a ,si and was immediately acceptata in timp ce fratele ei din pacate, nu fusese. Fondatorul SM Entertainment, Lee Soo Man a remarcat, “Noi eram disperati in cautarea unui copil talentat care nu era inca in scoala mijlocie. Noi am cautat in toata lumea,”
BoA care era eleva in scoala primara, practica cinci ore pe zi dupa scoala, si in weekend zece ore pe zi pentru a se pregatii pentru debut.

“Bugetul pentru noul nostru proiect a fost de 2.6 milioane de dolari, dar compania noastra nu a avut banii la vremea respectiva si am fost nevoiti sa mai investim pantru a putea avea grija de acest proiect, si pentru a-l duce la bun sfarsit.but. Gandindu-ma la trecut, nu-mi vine sa cred ca am facut asta, dar noi chiar am vrut sa incercam,” Lee Soo Man a continuat.
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
Ana

Ana


Mesaje : 654
Puncte : 661
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau

SM Entertainment a investit 2.6 milioane de dolari pentru debutul artistei BoA Empty
MesajSubiect: Re: SM Entertainment a investit 2.6 milioane de dolari pentru debutul artistei BoA   SM Entertainment a investit 2.6 milioane de dolari pentru debutul artistei BoA EmptyMar Mar 06, 2012 12:24 am

Wow n-am stiut toate astea,sunt convinsa ca nu i-a fost usor insa astazi se bucura din plin de rezultatele muncii depuse,se vede ca pune mult suflet in ceea ce face,nu e de mirare cum de reuseste de fiecare data sa-si suprinda in mod placut fanii.
Sus In jos
 
SM Entertainment a investit 2.6 milioane de dolari pentru debutul artistei BoA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» De ce ii invidiaza BoA pe colegii ei din SM Entertainment?
» BoA se pregateste pentru un comeback!
» BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♥BoA♥Romania♥ :: ~Artists!~ :: News!-
Mergi direct la: