♥BoA♥Romania♥
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Primul forum romanesc dedicat artistei sud-coreene BoA!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Haruka

Haruka


Mesaje : 34
Puncte : 39
Data de inscriere : 04/04/2011

BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”! Empty
MesajSubiect: Re: BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”!   BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”! EmptyMar Apr 26, 2011 4:46 pm

Sorry guys dar se pare ca mi-a scapat aceasta stire....oricum am sa incerc sa ma revansez:D:

BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”! 20110407_boa_1

BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”

Pe 15 aprilie, firma de cosmetice "L'OCCITANE" Korea si-a lansat ultimul videoclip promotional in care modelul este BoA

Clipul de 30 de secunde o arata pe BoA in timpul unei sedinte foto unde acorda un interviu scurt si vorbeste despre produsele sale favorite si ce ii place in legaura cu firma de cosmetice.

Interviul:
Q: Ai vreun sfat pentru intretinerea pielii?
BoA: Dupa ce ma spal pe fata incerc sa folosesc produse de hidratare din linia Angelica, cat de repede posibil

Q: Ce iti place la "L'OCCITANE"?
BoA: L'OCCITANE foloseste extracte de plante naturale ca ingredient principal deci am multa incredere in aceasta firma.

Q: Care este produsul tau favorit din linia"Angelica"?
BoA: Imi place cel mai mult lotiunea cu lapte . Este foarte hidratanta, usoara si are un miros sanatos.


Sus In jos
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”! Empty
MesajSubiect: BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”!   BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”! EmptyMar Apr 26, 2011 5:13 pm

Wow.......eee sooper draguta in clip:X:X:XSe vede ca isi ingrijeste pielea cu grija.....arata foarte bine si nemachiata BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”! 42599183 ....nu este nici o problema ;)) >:D<
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
 
BoA isi arata frumoasa piele pentru L’OCCITANE Korea”!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♥BoA♥Romania♥ :: ~Artists!~ :: News!-
Mergi direct la: