♥BoA♥Romania♥
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Primul forum romanesc dedicat artistei sud-coreene BoA!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Haruka

Haruka


Mesaje : 34
Puncte : 39
Data de inscriere : 04/04/2011

BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! Empty
MesajSubiect: Re: BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze!   BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! EmptyJoi Apr 07, 2011 12:29 am

BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa se lupte/sa flirteze pe twitter

Cantaretul japonez si-a facut recent cont pe twitter ,dar a devenit deja cunoscut pentru ca a interactionat cu diversi artisti ca Shirota Yu, Shirota Jun, BENI, Crystal Kay, si , BoA.

Ultima a fost implicata in mesajele lui inca de la inceput si la cateva ore dupa ce el si-a activat contul, ei deja se certau.

BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! Snap00111
BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! Snap0312
BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! Snap0314
BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! Snap0315
Sus In jos
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! Empty
MesajSubiect: Re: BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze!   BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! EmptyJoi Apr 07, 2011 2:48 am

Waiii doamne......habar nu aveam de asa ceva BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! 3112022095 BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! 3112022095


Daca se ia matahala de BoA maine ma vede in fata casei! BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! 313298198 BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! 3573983318
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
Haruka

Haruka


Mesaje : 34
Puncte : 39
Data de inscriere : 04/04/2011

BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! Empty
MesajSubiect: Re: BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze!   BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! EmptyJoi Apr 07, 2011 3:38 am

Nu cred ca se ia de ea....cred ca flirteaza unu cu altul .....oricum e o atmosfera placuta intre ei :))
Sus In jos
MinHee

MinHee


Mesaje : 24
Puncte : 27
Data de inscriere : 04/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Eforie Sud

BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! Empty
MesajSubiect: Re: BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze!   BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! EmptyLun Apr 11, 2011 4:21 pm

Sunt foarte adorabili<3
Sus In jos
http://korean-music-romania.clubme.net
BabyBlueBunny
Admin
BabyBlueBunny


Mesaje : 42
Puncte : 63
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 27
Localizare : in my world...

BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! Empty
MesajSubiect: BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze!   BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! EmptyMar Apr 12, 2011 12:46 am

ce tare :))... am invata si un cuvant nou in japoneza :)) :))... sper sa nu se certe si mai rau...

Sus In jos
Continut sponsorizat





BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! Empty
MesajSubiect: Re: BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze!   BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze! Empty

Sus In jos
 
BoA si cantaretul Japonez Akanishi Jin continua sa flirteze!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♥BoA♥Romania♥ :: ~Artists!~ :: News!-
Mergi direct la: