♥BoA♥Romania♥
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Primul forum romanesc dedicat artistei sud-coreene BoA!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Si eu pe aici ^^ !

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Choi YunHee
Admin
Choi YunHee


Mesaje : 21
Puncte : 23
Data de inscriere : 05/04/2011

Si eu pe aici ^^ ! Empty
MesajSubiect: Si eu pe aici ^^ !   Si eu pe aici ^^ ! EmptyMar Apr 05, 2011 3:40 am

Cred ca a venit timpul sa ma prezint si eu ^^ :

Buna, ma numesc Anto, am 17 ani si sunt din Piatra Neamt. Pai, ce sa va zic despre mine, in primul rand ador sa ascult muzica, in special muzica celor de la Shinee, Adam Lambert si Linkin Park, ei sunt favoritii mei in acest moment.
Hobby: desenatul este unul dintre hobby-urile mele, imi place sa desenez in special portrete si animeuri. Un alt hobby al meu este cititul, citesc carti intregi, dar desigur, trebuie sa-mi placa acea carte ca sa o termin.
Filme: imi plac toate filmele, genurile mele preferate sun romance, drama, SciFi si Horror.
Vise: visez ca intr-o zi sa devin un ''mangaka'' ( scriitoare de manga ) si sa vizitez tarile mele favorite: Coreea si Japonia sau mi-ar placea sa mai fiu si designer vestimentar, sau interioare-exterioare... oricum, ceva legat de desen ><

So, this is me ^^ ! Kamsahamnida!
Sus In jos
BabyBlueBunny
Admin
BabyBlueBunny


Mesaje : 42
Puncte : 63
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 27
Localizare : in my world...

Si eu pe aici ^^ ! Empty
MesajSubiect: Re: Si eu pe aici ^^ !   Si eu pe aici ^^ ! EmptyMar Apr 05, 2011 2:10 pm

Hey YunHee...
Bine ai venit pe forumul dedicat cantaretei Boa...
Ma bucur sa te gasesc si aici :D...
Vad ca vrei sa devii designer...
pai cam asta imi doresc si eu... ceva bazat pe stilul meu... adik ceva Funky Punky :D
Have fun and happy posting! ~Chu ^.^


Sus In jos
Trixie

Trixie


Mesaje : 28
Puncte : 31
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 27
Localizare : In fata computerului xd

Si eu pe aici ^^ ! Empty
MesajSubiect: Re: Si eu pe aici ^^ !   Si eu pe aici ^^ ! EmptyMar Apr 05, 2011 9:31 pm

Hey Yunhee nice to meet you! Si eu pe aici ^^ ! 3217753424 [I'm Trix` Si eu pe aici ^^ ! 364988687 ]

Mi`a atras un lucru atentia la tine..printre altele;))
Ai un nume de familie asa dragutttt Si eu pe aici ^^ ! 565154035 Si eu pe aici ^^ ! 984495496 Si eu pe aici ^^ ! 984495496 Si eu pe aici ^^ ! 984495496

So...sa revenim..nice to meet you!..Have fun here..and happy posting..bla bla bla..vechea placa
~>Bine ai venit ! Si eu pe aici ^^ ! 3217753424
Sus In jos
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

Si eu pe aici ^^ ! Empty
MesajSubiect: Re: Si eu pe aici ^^ !   Si eu pe aici ^^ ! EmptyVin Apr 08, 2011 3:06 am

Hye YunHee.......Ehh...stiam ca vei venii si pe aici ::>:> Chiar te asteptam.....sa te pun la munca Si eu pe aici ^^ ! 42599183 :>Si eu pe aici ^^ ! 650269930

Am glumit! :)) Bine te-am gasit >:D< Sper sa te simti bine si sa iti placa aici!

Bye bye and happy posting!
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Si eu pe aici ^^ ! Empty
MesajSubiect: Re: Si eu pe aici ^^ !   Si eu pe aici ^^ ! Empty

Sus In jos
 
Si eu pe aici ^^ !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♥BoA♥Romania♥ :: ~Important!~ :: Welcome!-
Mergi direct la: