♥BoA♥Romania♥
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Primul forum romanesc dedicat artistei sud-coreene BoA!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!

In jos 
+6
Choi YunHee
Ana
BabyBlueBunny
Park Karen
MinHee
♥AdminYas♥
10 participanți
AutorMesaj
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyLun Apr 04, 2011 3:43 am

Dupa cum bine stiti pe data de 31 Martie in jurul orei 00:21 pe programul romanesc Utv se difuza primul videoclip K-pop la un post romanesc de televiziune!!

Un fan i-a spus acesteia pe contul ei de Twitter ca MV-ul a fost difuzat la noi la Tv iar aceasta i-a raspuns:



Mulțumesc pentru toate videourile și pozele de pe postul românesc de televiziune. Sunt foarte fericita și sper ca veți vedea kpop mai des!!


Videoclipul il puteti viziona si mai jos:




Daca am gresit in legatura cu vreo informatie,va rog sa imi atrageti atentia!
BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1468157981 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1436725996 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1436725996 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1436725996
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
MinHee

MinHee


Mesaje : 24
Puncte : 27
Data de inscriere : 04/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Eforie Sud

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyLun Apr 04, 2011 4:20 am

A fost o experienta foarte frumoasa si pe care nu o voi uita!
Mi-au dat cateva lacrimi.Ba nu!Chair am plans~
Pacat ca multi dupa ce au vazut ca la 22:00 nu a fost dat mv'ul au inceput sa atace verbal UTV'ul.
Sus In jos
http://korean-music-romania.clubme.net
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyLun Apr 04, 2011 4:35 am

Da asa este.......sau cum s-a intamplat in cazul meu......am vazut la ora 23 ca nu il mai dau...si am decis sa nu mai vizionez in continuare....dar rau am facut :)))
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
MinHee

MinHee


Mesaje : 24
Puncte : 27
Data de inscriere : 04/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Eforie Sud

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyLun Apr 04, 2011 4:37 am

Nu l-ai vazut la 00.21?

Mie mi-a parut de sora mea ca nu l-a vazut nici reluare
Sus In jos
http://korean-music-romania.clubme.net
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyLun Apr 04, 2011 4:42 am

Nu...nu l-am vazut atunci.....

L-am vazut abea pe YouTube.....l-am gasit inregistrat! BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 42599183 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 42599183
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
MinHee

MinHee


Mesaje : 24
Puncte : 27
Data de inscriere : 04/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Eforie Sud

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyLun Apr 04, 2011 4:54 am

Traiasca youtube'ul BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 675700275

Ce n-as da sa mai vad mv'ul,dar cu sora mea
Sus In jos
http://korean-music-romania.clubme.net
Park Karen

Park Karen


Mesaje : 11
Puncte : 13
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Korea's heart

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyMar Apr 05, 2011 12:19 am

Eu nu l'am vazut in acea seara, dar l'am vazut in reluare si a fost suuupeeerb<3
Nu voi uita nici odata acea zi care cred ca va fi pusa in istoria fanilor kpop din romania BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 3494493907
Sus In jos
http://romaniahuh-4minute.forumgratuit.ro/
BabyBlueBunny
Admin
BabyBlueBunny


Mesaje : 42
Puncte : 63
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 27
Localizare : in my world...

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyMar Apr 05, 2011 12:34 am

Eu l-am vazut la 00:21...
A fost o experienta unica... si chiar am plans...
Ma bucur foarte tare... si sper ca Utv-ul sa faca un Kpop Special :X...
Ce frumos ar fi :X


Sus In jos
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyMar Apr 05, 2011 1:23 am

Wow.....un K-pop Special!!! BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1468157981 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1468157981 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1468157981 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 838328925 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 838328925 Visam BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 838328925 cam mult....dar nu se stie niciodata...doamneee......de ce nu am programul la TV ? BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1431444740 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1431444740
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
Ana

Ana


Mesaje : 654
Puncte : 661
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyMar Apr 05, 2011 1:50 am

Eu l-am vazut si la 00.21 a fost incredibil,intr-adevar un vis implinit de cand asteptam asta,si m-am uitat si in reluare desi era sa-l pierd atunci ca nu stiam exact ora,ce n-as da sa-l mai dea.Sora mea l-a vazut in reluare dar amandoua am fi super incantate sa-l mai vedem.Nu aveam programul si cand am auzit ca se va difuza asta a fost primul lucru pe care l-am facut,mi-am instalat programul,nu-l gasim ajunsesem in pragul disperarii la un momendat ma gandeam ce ma fac eu daca nu prind Utv...aigoo..dar l-am gasit pana la urma BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 42599183
Cat despre Kpop Special ar fi prea frumos BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1468157981 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1468157981 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1468157981 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1468157981 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1436725996 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1436725996 BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1436725996 as fi cea mai fericita,sa ne rugam de ei in continuare,pana acum ei au fost singurul post care chiar ne-a luat in serios doleantele,cred ca s-au convins cat suntem de numerosi si ca ne dorim din toata inima sa promovam Kpopul in tarisoara asta a noastra.
Sus In jos
Choi YunHee
Admin
Choi YunHee


Mesaje : 21
Puncte : 23
Data de inscriere : 05/04/2011

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyMar Apr 05, 2011 1:54 am

Eu una nu am apucat sa vad BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 3268278539
Dar sunt atat de fericita ca in sfarsit au ascultat toate rugamintele de pe facebook BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 2436662455 asta este un prim pas spre a reusi de a face k-pop cat mai cunoscut in Romania BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 3170402924
Sus In jos
Trixie

Trixie


Mesaje : 28
Puncte : 31
Data de inscriere : 03/04/2011
Varsta : 27
Localizare : In fata computerului xd

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptySam Apr 09, 2011 4:26 pm

Uhhh.!` BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 2164293255

Eu una ma bucur ca macar n`am fost singura care a ratat melodia la tv BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 2781428947

Eram atat de entuziasmata c-o vad pe BoA..si am vazut da se face 11..se face 12...deja fierbeam de nervi si am stins Tv'ul BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 3268278539
Apoi a doua zi intru pe Facebook si vad ca la 12:21 a fost dat..si la 14:30 din nou[si era ceasul 14:40 cand am intrat eu pe FB] ~ uhhh..numai tastatura mea stie ce reactie am avut atunci BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1431444740

Oricum...sper sa mai dea BoA...fac noapte alba numai sa n-o mai ratez iar BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 3170402924
Sus In jos
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptySam Apr 09, 2011 5:03 pm

Cu siguranta vor mai da BoA si K-pop......sunt obligati😠 :>BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 650269930 :>BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 650269930 ......au avut oricum raiting mare ......erau foarte multi fani pe chat-ul Utv.......mi s-a blocat pc-ul de 3 ori din cauza comentariilor.... si eu sper sa mai dea k-pop cat mai curand! BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 1468157981
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
MinHee

MinHee


Mesaje : 24
Puncte : 27
Data de inscriere : 04/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Eforie Sud

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyLun Apr 11, 2011 4:09 pm

Credeam ca sunt singura care a plans BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 2329983590

A fost un moment unic
Sus In jos
http://korean-music-romania.clubme.net
saemin

saemin


Mesaje : 2
Puncte : 4
Data de inscriere : 13/04/2011

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyMier Apr 13, 2011 3:18 am

Eu nu l-am văzut că a trebuit să mă culc până au dat.
Mă bucur că au văzut alții,desi mi-ar fi plăcut ca aceștia să fi dat o melodie în coreeană ,cum ar fi hurricane venus.
Sus In jos
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyMar Apr 19, 2011 12:54 am

Intra-devar mi-ar fii placut mai mult o melodie coreeana.....Hurricane Venus ar fii fost sooper:X:X:XDar pana la urma trebuie sa ne multumim cu ce avem:))) BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 42599183
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
dea_andreea

dea_andreea


Mesaje : 3
Puncte : 5
Data de inscriere : 28/04/2011
Varsta : 27
Localizare : cluj

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyJoi Apr 28, 2011 10:07 pm

Eu l-am vazut si cred ca a fost un moment unic pe care nu il voi uita niciodata
Sper sa mai fie kpop la tv BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! 984495496
Sus In jos
JiNae

JiNae


Mesaje : 1
Puncte : 1
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 24
Localizare : Calarasi

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyLun Iun 20, 2011 6:31 pm

Eu l-am vazut urmatoare zi pe youtube...
Sus In jos
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! EmptyVin Sept 30, 2011 3:13 am

Am observat ca cei de la Utv continua si acum sa o dea la TV! :X:X:X
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty
MesajSubiect: Re: BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!   BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc! Empty

Sus In jos
 
BoA-Prima artista k-pop care apare la un post TV Romanesc!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BoA sarbatoreste prima zi de filmare la “Cobu 3D”!
» Cuplul care danseaza, Napoleon si Tabitha , mai bine cunoscu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♥BoA♥Romania♥ :: ~Artists!~ :: Boa Kwon!-
Mergi direct la: