♥BoA♥Romania♥
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Primul forum romanesc dedicat artistei sud-coreene BoA!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Boa vazuta la concertul GLEE din Toronto de sambata seara!

In jos 
AutorMesaj
Haruka

Haruka


Mesaje : 34
Puncte : 39
Data de inscriere : 04/04/2011

Boa vazuta la concertul GLEE din Toronto de sambata seara! Empty
MesajSubiect: Boa vazuta la concertul GLEE din Toronto de sambata seara!   Boa vazuta la concertul GLEE din Toronto de sambata seara! EmptyMar Iun 14, 2011 12:04 am

Da cred ca toata lumea care nu a fost isi doreste ( inclusiv eu :o3 )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Boa vazuta la concertul GLEE din Toronto de sambata seara

Boa vazuta la concertul GLEE din Toronto de sambata seara! 20110613_boa_glee_toronto_4

Aflata in randul din farta impreuna cu colegul din "COBU 3D" starul Derek Hough, BoA a cantat multe din melodiile populare ale show-ului si chiar a incurajat-o zgomotos la " Friday" Al Rebeccai Black"

Boa vazuta la concertul GLEE din Toronto de sambata seara! 20110613_boa_glee_toronto_1
Boa vazuta la concertul GLEE din Toronto de sambata seara! 20110613_boa_glee_toronto_2
Boa vazuta la concertul GLEE din Toronto de sambata seara! 20110613_boa_glee_toronto_3
Boa vazuta la concertul GLEE din Toronto de sambata seara! 20110613_boa_glee_toronto_5

credits: allkpop
Tradus de Haruka
Sus In jos
 
Boa vazuta la concertul GLEE din Toronto de sambata seara!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♥BoA♥Romania♥ :: ~Artists!~ :: News!-
Mergi direct la: