♥BoA♥Romania♥
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Primul forum romanesc dedicat artistei sud-coreene BoA!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! Empty
MesajSubiect: Re: BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia!   BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! EmptyLun Mai 30, 2011 7:15 pm

BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia!
BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! Tumblr_lipel4H0gx1qe73p9o1_500

Pe 30 Mai,populara cantareata BoA,si-a celebrat cea de-a 10-a aniversare de la debutul in Japonia!Ea si-a facut timp sa posteze un scurt mesaj fanilor ei pe site-ul oficial al acesteia!
" Buna tututror,sunt BoA!Astazi,30 Mai,se implinesc 10 ani de cand mi-am facut debutul in Japonia!Cred ca asta este multumita fanilor care m-au ajutat sa ajung sa prind aceasta minunata zi!Cred ca de acum au inceput inca 10 ani ,si vreau sa ii mai prind si pe acestia si sa ii sarbatoresc cu voi!"





Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
Haruka

Haruka


Mesaje : 34
Puncte : 39
Data de inscriere : 04/04/2011

BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! Empty
MesajSubiect: Re: BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia!   BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! EmptyLun Mai 30, 2011 11:58 pm

ahh gomenasai.....am avut probleme cu netul ca l-as fi tradus cand am ajuns acasa de la scoala

oricum.....Happy birthday unnie^^

BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! Jpg1
Sus In jos
♥AdminYas♥

♥AdminYas♥


Mesaje : 537
Puncte : 651
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Seoul

BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! Empty
MesajSubiect: Re: BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia!   BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! EmptyMar Mai 31, 2011 1:42 am

Nu e nicio problema:)) daca era mult de tradus.....te lasam pe tine=))) >:D<
Sus In jos
https://boakwonromania.forumgratuit.ro
Haruka

Haruka


Mesaje : 34
Puncte : 39
Data de inscriere : 04/04/2011

BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! Empty
MesajSubiect: BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia!   BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! EmptyMar Mai 31, 2011 3:50 am

=))....ma simt bine sa stiu asta :))
Sus In jos
Continut sponsorizat





BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! Empty
MesajSubiect: Re: BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia!   BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia! Empty

Sus In jos
 
BoA isi celebreaza cea de-a 10-a aniversare in Japonia!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♥BoA♥Romania♥ :: ~Artists!~ :: News!-
Mergi direct la: